• ماهی که در عمق دریا قایق ماهیگیری caaught

  فوق العاده کم کشتی ماهیگیری دما از SHING SHENG FA

  DNV، CR، LR، BV استاندارد، طولانی مدت کشتی های ماهیگیری

  صرفه جویی در انرژی و طول عمر بالا قایق ماهیگیری تجاری

 • ماهی که در عمق دریا قایق ماهیگیری caaught

  تا 340 تن. منهای 60 درجه سیستم خنک کننده فریزر برای کیفیت ساشیمی

  ذخیره انرژی. طول عمر بالا FRP دریا قایق ماهیگیری را برای شما به سفر دور

  DNV نروژ CR، LR و BV گواهی دریای عمیق تن ماهی کشتی های ماهیگیری

مقاله

عمیق ماهیگیری دریا قایق تولید کننده حرفه ای - SHING SHENG FA

در اعماق دریا قایق ماهیگیری ساخت توسط SHING SHENG FA

در صنعت شیلات دریای عمیق، SHING SHENG FA کشتی های ماهیگیری را معتبر برای کیفیت خود می باشد.

SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. ( SHING SHENG FA ) سازنده قایق های فایبر گلاس با تجربه چاشنی است. تا به حال، بیش از 1،000 قایق، 70 تن به 340 تن، در طول چهار دهه گذشته ساخته شده است، برای خریداران در بیش از 30 کشور. به خصوص در صنعت شیلات در اعماق دریا، SHING SHENG FA قایق های ماهیگیری را معتبر برای کیفیت خود را، با توجه به نگرش بدون مصالحه خود را در کیفیت ساختمان قایق و طراحی است، که برای گشت و گذار ماهیگیری دریا عمیق حیاتی هستند. longliners ماهی تن، قایق، seiners، قایق های ماهیگیری مشعل، کشتی های ماهیگیری ماهی مرکب، و قطب و خطوط بوت قایق های ماهیگیری عموما از سال 1971 ساخته شده است.

صرفه جویی در انرژی و طول عمر بالا قایق ماهیگیری تجاری برای SHING SHENG FA را مشتری

قایق ماهیگیری آب شور معمولا برای محیط های خصمانه طراحی شده است، در نتیجه، یک عرضه کننده قایق ماهیگیری قابل اعتماد مهم است. جامد و دست ساز بدنه قایق، دقیق تاسیسات پردازنده راه اندازی، و قابل اعتماد فریزر در دمای پایین انجماد ماهی، SHING SHENG FA 'مشتریان بازدید کنندگان در حال ابتلا کیفیت بالا و ماهی گران دریایی، و در نتیجه با ارزش است. SHING SHENG FA هدف این است به طراحی و ساخت صرفه جویی در انرژی و کشتی های ماهیگیری طولانی مدت به منظور مقابله با ذخایر ماهی کم و دیدار با سیاست شیلات بین المللی است.

رهن HSIANG اقدام به خرید قایق ماهی ماهیگیری از SHING SHENG FA به مدت هفت سال

یکی از SHING SHENG FA مشتریان است، حق رهن HSIANG شیلات CO.، LTD (رهن HSIANG)، یک شرکت ماهیگیری تایوان مبتنی بر که دریا عمیق ماهیگیری ماهی تن هفت سال پیش آغاز شده و شده است انجام در سراسر جهان ماهیگیری با تولید قابل توجه است. در حالی که بسیاری ماهیگیران ماهی تن هنوز هم ترجیح قایق های بزرگ و جلب بزرگ، رهن HSIANG شروع صید ماهی ماهی تن با استفاده از یک 160 تن قایق ماهیگیری FRP. در حال حاضر، یکی از بزرگترین 340 تن است. با دقیق داخلی راه اندازی و در عمق تکنولوژی ساختمان، قایق خود را هدایت هموار در آب باز است.

هر زمانی که حق رهن HSIANG مکان سفارش، آنها را نشان می دهد و مذاکره با SHING SHENG FA در مورد چگونگی بهبود عملکرد قایق بعدی. مانند کاهش درجه حرارت از فریزر و تعویض مواد قطب به فولاد ضد زنگ به منظور مقاومت در برابر نیروی چرخش.

قایق ماهیگیری ماهی تن رهن HSIANG را با استفاده از سیستم سطح انجماد بالا از ژاپن، است که بسیاری گران تر است. لوله از آلیاژ آلومینیوم و لوله، تخته فولاد ضد زنگ برای انجماد کیفیت و ذخیره سازی سرد. (فریزر ژاپنی با سیستم لوله تایوانی همچنین می توانید دستور داده شود برای کاهش هزینه.) در نهایت، به عنوان یک نتیجه، تجاری کسب و کار ماهی تن رهن HSIANG را رونق است.

تا کنون، رهن HSIANG خریداری کرده است ده قایق های ماهیگیری ماهی تن از SHING SHENG FA از 100 تن به 340 تن، با یک محدوده اندازه، 230 تن می باشد.

در اعماق دریا قایق ماهیگیری ساخت توسط SHING SHENG FA

SHINE SHENG FA ماهیگیری FRP قایق اخلاق کار

اصرار بر آنچه درست است و ساخت یک قایق است که رفتن برای کمک به مشتریان برای گرفتن ماهی در اقیانوس. به این معنی هیچ سازشی در مورد نیاز نامناسب و حرفه ای است.

اگر فرآیند ورقه ورقه شدن مناسب است، آب نشت انجام نمی شود؛ اگر راه اندازی کشور نامناسب است، قایق نامتعادل است، که می تواند تحت تاثیر قرار دهد چرخش عملیات. در حال رشد در بازار ماهی، لیو Xiong را (قرآن) (آقای لیو)، که صاحب حق رهن HSIANG است، تماشا بسیاری از قایق های ماهیگیری آیند و می روند هر روز. بر اساس مشاهدات، Mr.Liu به دست در آن به خرید قایق ماهیگیری خود را.

"در بندر، می بینید خدمه اضافه کردن آب در عجله به تعادل یک قایق بعد از تخلیه ماهی. در میان تمام قایق، تنها SHING SHENG FA قایق ماهیگیری هنوز هم در آنجا ماند." آقای لیو به یاد می آورد. "و این است که چرا من شده است خرید این قایق ماهیگیری خود را از سال و هیچ پشیمانی وجود دارد.".

در اعماق دریا قایق ماهیگیری ساخت توسط SHING SHENG FA
SHINE SHENG FA ماهیگیری قایق برای کیفیت ساشیمی - منهای 60 درجه فریزر سیستم خنک کننده
سیستم های یخ زده در قایق ماهیگیری در اعماق دریا

فریزر تعبیه شده کشتی های تجاری برای کنترل درجه حرارت مورد نظر.

 • ماهی تن تازه در دریای عمیق قایق ماهیگیری
 • ماهی تن تازه در دریای عمیق قایق ماهیگیری
 • ماهی تن تازه ساشیمی ماهی

SHING SHENG FA قایق ماهیگیری را اجازه می دهد تا شما را به گرفتن ماهی با تولید قابل توجه است.

از آنجا که از SHING SHENG FA FRP longliners فریزر تعبیه شده است، حق رهن HSIANG قادر به ارائه خوب ماهی با کیفیت ماهی تن به ژاپن است.

در ژاپن، قیمت درجه بالا ساشیمی تن غذاهای دریایی است در مورد 600-700 ین ژاپن به ازای هر کیلوگرم است، و تقاضا بالا است. با این حال، هر شرکت ماهیگیری می توانید ماهی که با شرایط سخت در ساشیمی فراهم می کند. رهن HSIANG می توانید.

همانطور که به زودی به عنوان یک ماهی تن گرفتار شده است، ارگان است برای رسیدن به -20 ° C؛ بدن ماهی می رسد -40 ° C در هشت ساعت، -60 ° C تا زمان کل فرایند انجماد انجام شده است.

هنگامی که ماهی می رسد در بندر، یک بازرس گوش به صدای ماهی ضربه هر یک از دیگر، که باید شفاف صدا. پس از آن، یک سوراخ به ماهی حفر و درجه حرارت با دماسنج تست شده است. این است که برای جلوگیری از بدتر شدن سلول از ماهی است. با SHING SHENG FA longliners را FRP فریزر تعبیه شده، ماهی تن گرفتار در روند خوب یخ زده.

آنچه در نظر گرفته هنگام خرید یک کشتی فوق العاده کم ماهیگیری دما از SHING SHENG FA

تا چه حد و چه مدت شما می سفر تعیین طراحی خود را قایق وقتی که شما خرید longliner از. SHING SHENG FA ، این عوامل در نظر گرفته: شکل قایق، طراحی قالب، اندازه، طراحی کابین خلبان، انتخاب های فایبر گلاس، رزین و لمینیت، دمای فریزر تثبیت کننده، سیم کشی قایق و لوله کشی، قایق مبلمان خانه، مواد قطب، شبیه سازی کامپیوتری، ضخامت تخته سیستم فریزر، نور و ناوبری و سرعت، انتخاب مولد برق و موتور، ملاقات DNV، CR، LR، BV، استانداردهای ABS، در عملیات دریا روز، استفاده از گاز و کنترل دما از فریزر، GPS / پلاتر نمودار / چیزیکه صدا میکند، و غیره

در اعماق دریا قایق ماهیگیری ساخت توسط SHING SHENG FA
تماس با ساز تایوان قایق - SSF

رده محصولات

ارسال پرسش

تماس با SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. برای ساخت و ساز قایق خود را، طراحی قایق بادبانی، تعمیر قایق، و سفارشی قایق تماس با سازنده قایق.

جو در حال حاضر

آماده E- پشتیبانی

برای کمک زندگی می کنند ... فقط دکمه ی "میز کمک"، متخصصان ما با شما در هوا می شود به زودی.

اشتراک گذاری

مرتبط جستجوی محصولات

English | Italiano | Русский | हिन्दी | ไทย | Français | فارسی | 日本語 | Nederlands | Português | Türkçe | Polska | Việt | 한국어 | Ελληνικά | Indonesia | Română | Deutsch | Filipino | العربية | Español | Close