• Derin deniz balıkçılığı teknesi tarafından yakalanan balıklar

  Ultra-Düşük Sıcaklık Balıkçı Tekneleri SHING SHENG FA

  DNV, CR, LR, BV standartları, uzun ömürlü balıkçı gemileri

  Enerji Tasarrufu ve Dayanıklı Ticari Balıkçı Tekneleri

 • Derin deniz balıkçılığı teknesi tarafından yakalanan balıklar

  340 ton'a kadar. Eksi 60 Degrees Kalite Sashimi için Dondurucu Soğutma Sistemi

  Enerji tasarrufu. Dayanıklı FRP Tuzlu Balık Avlama Botu Uzakta Seyahat

  DNV Norveç CR, LR ve BV sertifikalı Derin Deniz Tuna Balık Avlama Gemileri

makale

Deep Sea Fishing Boat Profesyonel Üretici - SHING SHENG FA

tarafından derin deniz balıkçı teknesi inşa SHING SHENG FA

Derin deniz balıkçılığı sektöründe, SHING SHENG FA 'nın balıkçı tekneleri kendi kalitesi için saygın vardır.

SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. ( SHING SHENG FA ) Şimdiye kadar, 1.000 'den fazla tekne, 340 ton 70 ton, alıcılar için, son dört yılda inşa edilmiştir. Terbiyeli deneyime sahip bir fiberglas tekne üreticisi olduğunu 30'un üzerinde ülke. Özellikle derin deniz balıkçılığı sektöründe, SHING SHENG FA 'nın balıkçı tekneleri derin deniz balıkçılığı geziler için kritik tekne bina kalite ve tasarım onların ödün vermeyen tavrı, nedeniyle, kendi kalitesi için saygın vardır. Tuna longliners, trol, seiners, meşale balıkçı tekneleri, kalamar balıkçı tekneleri ve kutup ve çizgiler çizme balıkçı tekneleri 1971 yılından bu yana yaygın olarak inşa edilmiştir.

Enerji Tasarrufu ve Dayanıklı Ticari Balıkçı Teknesi SHING SHENG FA 'nın Client

Tuzlu su balıkçı teknesi genelde düşmanca ortam için tasarlanmıştır, bu nedenle güvenilir bir balıkçı teknesi tedarikçisi önemlidir. Yakalanmış balık dondurma için sağlam ve el yapımı tekne gövde kurmak doğru onboard tesis ve güvenilir düşük sıcaklık dondurucu, SHING SHENG FA 'nın müşterilerine deniz kaliteli ve pahalı balık yakalamak ve sonuç tatmin edici olduğunu. SHING SHENG FA ' nın hedefi Düşük balık stoklarıyla uğraşmak ve uluslararası balıkçılık politikasını karşılamak için enerji tasarrufu sağlayan ve uzun ömürlü balıkçı gemileri tasarlamak ve oluşturmaktır.

LIEN HSIANG gelen Tuna Balıkçılık Tekne Buys SHING SHENG FA Yedi Yıl Boyunca

Biri SHING SHENG FA 'nın müşterileri, LIEN HSIANG SU CO., LTD (LIEN HSIANG), yedi yıl önce derin deniz orkinos avına başladı ve önemli üretim ile balıkçılık dünya çapında yürütmektedir Tayvan merkezli balıkçılık şirketi. Birçok ton balığı avcısı hala büyük tekneler ve büyük avlar tercih ederken, LIEN HSIANG ton balığı avlamak için 160 tonluk bir FRP balıkçı teknesi kullanmaya başladı. Halen en büyüğü 340 ton. Tam iç mekan kurma ve derinlemesine bina teknolojisi ile tekneleri açık suda sorunsuz ilerliyor.

Her zaman LIEN HSIANG bir sipariş verdiğinde, onlar önermek ve müzakere ediyorum SHING SHENG FA sonraki teknenin performansını artırmak için nasıl. Trolling kuvvetine dayanabilmek için dondurucu ve kutup malzemesinin paslanmaz çelikteki sıcaklığının düşürülmesi gibi.

LIEN HSIANG'ın orkinos balıkçı teknesi, Japonya'daki üst düzey dondurma sistemini kullanıyor ve bu daha da pahalı. Alüminyum alaşımlı borular ve tüpler, kaliteli dondurma ve soğuk depolama. Paslanmaz çelik levhaları (Tayvan boru sistemi ile Japon dondurucu da maliyeti düşürmek için sipariş edilebilir.) Sonuçta, sonuç olarak, LIEN Hsiang ticari orkinos iş refaha olduğunu.

Şimdiye kadar, LIEN HSIANG on orkinos balıkçı tekneleri satın aldı SHING SHENG FA 340 ton, 100 ton bir boyut aralığı, 230 ton.

tarafından derin deniz balıkçı teknesi inşa SHING SHENG FA

SHINE SHENG FA's FRP Balıkçı Teknesi İş Etiği

Neyin doğru olduğunu ısrarla ve müşterilerin okyanusta balık yakalamasına yardımcı olacak bir tekne inşa et; Gereksiz şartlarda ve profesyonellikte herhangi bir uzlaşma anlamına gelmez.

Laminasyon işlemi doğru yapılmazsa su sızdırmaz; Iç mekanın düzeni uygun değilse, tekne dengesizdir, bu da aracı hareketini etkileyebilir. Balık pazarında büyüyen LIEN HSIANG'ın sahibi Liu Xiong Qu (Bay Liu), birçok balıkçı teknesinin her gün gelip gittiği izledi. Gözlem üzerine, Bay Liu balıkçı teknelerini nereden alacağını öğrendi.

"Limanda, acele su ilave ekipleri balık boşalttıktan sonra tekneyi dengelemek için bkz. Tüm tekneler arasında sadece SHING SHENG FA 'nın balıkçı teknesi hala kaldı." Bay Liu hatırlattı. "Ve bu yüzden balıkçı teknelerini satın alıyordum ve pişmanlık duymuyorum."

tarafından derin deniz balıkçı teknesi inşa SHING SHENG FA
SHINE SHENG FA'ın Kaliteli Balıkçılık Teknesi Sashimi - Eksi 60 Derece Dondurucu Soğutma Sistemi
Derin deniz balıkçılığı teknelerinde donmuş sistem

İstenilen sıcaklığı kontrol etmek için dondurucu gömülü ticari gemi.

 • Derin deniz balıkçılığı teknesinde taze ton balığı
 • Derin deniz balıkçılığı teknesinde taze ton balığı
 • Taze tuna balığı sashimi

SHING SHENG FA 'nın balıkçı teknesi size önemli üretim ile balık yakalamak için izin verir.

Nedeniyle SHING SHENG FA 'nın FRP dondurucu gömülü longliners, LIEN HSIANG Japonya'ya kaliteli ton balığı verebilmektedir.

Japonya'da en iyi sashimi sınıfı deniz ürünleri orkinosunun fiyatı kilogram başına yaklaşık 600-700 Japon Yenidir ve talep yüksektir. Bununla birlikte, her balıkçı firması Sashimi'nin sıkı gereksinimlerini karşılayan balıklar sunamaz. LIEN HSIANG yapabilir.

Orkinos yakalandığında organın -20 ° C'ye kadar ulaşması gerekir; Balık gövdesi sekiz saat içinde -40 ° C'ye, tüm dondurma işlemi tamamlanıncaya kadar -60 ° C'ye ulaşır.

Balık limana geldiğinde, bir müfettiş balıkların birbirlerine vuran sesini dinler ve bu da kristal berraklığında gelmelidir. Daha sonra balıklara delik açılır ve sıcaklık bir termometre ile test edilir. Balığın hücre bozulmasını önlemektir. Ile SHING SHENG FA 'nın FRP dondurucu gömülü longliners yakalandı ton balığı iyi süreçte dondurulur.

Bir ultra-düşük sıcaklık Fishing Vessel Alırken nelere dikkat edilir SHING SHENG FA

. Ne kadar ve ne kadar seyahat ediyorum size bir longliner satın aldığınızda tekne tasarımı belirleyen SHING SHENG FA tekne şeklini, kalıp tasarımı, büyüklüğü, kokpit tasarımı, fiberglas seçimi, reçine ve laminasyon, derin dondurucu sıcaklığı: bu faktörler dikkate alınır Stabilizasyon, tekne kablolama ve sıhhi tesisat, tekne ev eşyaları, direk malzemesi, bilgisayar simülasyonu, dondurucu sistemi levhası kalınlığı, seyir ışığı ve hızı, elektrik jeneratörü ve motor seçimi, DNV, CR, LR, BV, ABS standartlarını karşılama, deniz operasyonu Günler, gaz kullanımı ve dondurucu sıcaklık kontrolü, GPS / grafik çizici / siren vs.

tarafından derin deniz balıkçı teknesi inşa SHING SHENG FA
Tayvan Tekne Builder ulaşın - SSF

Bir soruşturma gönderin

İletişim SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. Tekne yapımı, yat tasarımı, tekne tamir ve tekne özel bir tekne oluşturucu başvurun.

şimdi araştır

Hazır e-Destek

Canlı YARDIM için ... Sadece "Canlı Yardım Masası" na tıkla, uzmanlarımız kısa süre içinde yanınızda olacak.

Pay

İlgili ürünlerde ara

English | Italiano | Русский | हिन्दी | ไทย | Français | فارسی | 日本語 | Nederlands | Português | Türkçe | Polska | Việt | 한국어 | Ελληνικά | Indonesia | Română | Deutsch | Filipino | العربية | Español | Close