• اولین پشم شیشه در جهان قایق کار - Polaris

  Workboat Builder برای 43 سال

  طراحی دلخواه. یکی - توقف خدمات به پاسخگویی به درخواست های خاص خود را

  workboat فایبر گلاس برای عملیات سخت

 • کار قایق Polaris

  SHING SHENG FA - کار قایق تامین برای گاز و نفت اکتشاف، بررسی، تعمیر خط لوله

  سازنده Workboat با 43 سال تجربه - SSF

  workboat فایبر گلاس برای عملیات سخت

مقاله

تایوان ساخته شده کار قایق تحت تأثیر قرار می نظامی آمریکا ارتش آمریکا هنگامی که کشیدن از خدمت خارج Figter هواپیما

 • کار قایق Polaris
 • اتاق نشیمن از کار قایق Polaris
 • اتاق نشیمن از کار قایق Polaris
 • اتاق خواب از کار قایق Polaris
 • اتاق خواب از کار قایق Polaris

چند ماه پیش، یک هواپیمای جنگنده تایوانی متعلق به ایالات متحده را به اقیانوس نزدیک تایوان، که مورد نیاز یک قایق کار به جلو باقی مانده سقوط کرد. با این حال، با باقی مانده 2.8 تن از یک جت جنگنده 1/3 در بستر گیر - کف اقیانوس سرد، تاریک، پوشش داده شده در یک خاک احساساتی است - وظیفه کشیدن در زیر آب بسیار دشوار بود. تحت نگرانی ارتش ایالات متحده، POLARIS برای اجرای این کار با استفاده از ROV خود مجهز (خودرو از راه دور عمل)، سیستم پویا موقعیت، سیستم دو عمیق، و غیره در نتیجه اختصاص داده بود، POLARIS نماینده دریایی ایالات متحده با عملکرد عالی را تحت تاثیر قرار.

برای یک مدت طولانی، شرکت تایوانی اند با تکیه بر استخدام قایق کار خارجی برای انجام وظایف زیر آب. "داشتن قایق کار از ژاپن یا فیلیپین به کار در تایوان بود تنها پرهزینه بلکه وقت گیر نیست، آن را بسیار عملی نیست." می گوید: آقای ژائو، استاد دریایی که استخدام برای هماهنگی وظایف زیر آب و ساختمان قایق. با توجه به نیازهای رو به رشد در تایوان، POLARIS ساخته شده است.

تا کنون، POLARIS اعطا شده است (انجمن کسب و کار جوجه کشی ملی) NBIA و همچنین بوده است در خدمت شرکت با اکتشاف نفت و گاز، تعمیر و نگهداری خط لوله، مطالعات فوران آتشفشان و پروژه های دیگر که شامل کار در زیر آب.

آنچه شما نیاز دارید که در مورد کار قایق می دانم SSF ساخت

کائوسیونگ، تایوان - Polaris است عملکرد بهتر نسبت workboats از دیگر در تحقیقات زیر آب و نظرسنجی توسط اطلاعات ضروری را به شرکت های نفت، گاز و آب.

پنج سال پیش، آقای ژائو، مدیر اژدها شاهزاده نشت آب بررسی شرکت تصدی، تماس SSF برای ساخت یک قایق کار این است که قادر به انجام کارهایی است که توسط شرکت های تایوانی درخواست شده است. وظایف شامل اکتشاف نفت و گاز، نظرسنجی های خط لوله، جستجو بدبخت، تعمیر و حمل و نقل. Polaris به کار در تایوان گواهی شده بود، بعد، آن را به روز رسانی شد و گواهی به کار بین المللی است.

"این یک workboat ساخته شده برای خدمت به شرکت های تایوانی بود، در حال حاضر آن را به ارائه بررسی دریا عمیق برای مشتریان از فیلیپین و ژاپن استفاده شده است. هنگامی که آنها بیش از آمد به دیدار Polaris ، آنها واقعا از تجهیزات ما در قایق قرار گرفتند."، آقای ژائو می گوید.

Polaris برای عملیات در سراسر جهان است که ارائه دهنده قابلیت بررسی چند نقش، از جمله بازرسی ROV، خط لوله و مسیر کابل نظرسنجی، با وضوح بالا نظر سنجی کسب لرزه، و همچنین به عنوان نظر سنجی محیط زیست ساخته شده است.

Polaris با یک مجموعه کامل از ایستگاه های فن آوری بالا مرجع مجهز. ساندرز Multibeam Kongsberg؛ زیر آب سیستم موقعیت صوتی؛ جانبی دیجیتال اسکن هر چیزیکه صدا میکند؛ زیر پایین پیشفیلتر؛ و سایر تجهیزات نظرسنجی، ROV، و همچنین مجموعه جامع از تجهیزات عرشه. جابجایی آن 304.90 تن است و استقامت 20 روز است.

سمت اسکن / سیستم پیشفیلتر زیر پایین
سمت اسکن / سیستم پیشفیلتر زیر پایین استفاده شده است برای شناسایی و مشخص لایه هایی از رسوبات یا سنگ زیر بستر دریا. (مغناطیس سنجی)
خودرو از راه دور عمل
SSF را قایق کار مجهز به خودرو از راه دور عمل (ROV)
تجهیزات قایق کار
بررسی هدف های متعدد و ROV کار پشتیبانی DP تجهیزات کشتی ها

آن را در زمان SSF بیش از یک سال به ساخت قایق کار به عنوان به طور معمول آن را تنها نیمی از زمان را به پایان برساند است. چرا؟ یک قایق کار خوب نیاز به ثبات بزرگ به منظور تقویت دقت و صحت داده خود را در هنگام انجام پژوهش های دریایی در زیر دریا. به عنوان قایق کار ساخته شده بود، بودند هزاران تنظیمات وجود دارد - به بررسی دقت و صحت داده ها بعد از هر قطعه ای از تجهیزات نصب شده است. برای اطمینان از ثبات وقتی لوازم حرکت می کند قایق. برای اطمینان از نصب و راه اندازی می کند بدنه نامتعادل ایجاد نمی کند.

" Polaris است بیش از بیست قطعه از تجهیزات نصب شده بر روی قایق، آن را بسیار دشوار است برای هر گونه تنظیمات یک بار آنها ثابت هستند. هر گونه تغییر می تأثیرات قوی در جمع آوری داده ها و حفظ تعادل قایق شود. در تایوان، ما سازنده قایق های پیشرو در این آقای گوا، مدیر، گفت: صنعت، ما قادر به ملاقات با استانداردهای بالای مشتریان. " SSF .

Polaris است به ارمغان آورد SSF برای چک کردن هر سال است. به دلیل افزایش تعدادی از وظایف، اتاق و تجهیزات بازسازی و به روز رسانی به استانداردهای بالاتر است. می گوید: آقای گوا.

اتاق نشیمن از کار قایق Polaris

این BV است، DNV تایید شده است. برای به دست آوردن حق کار در اقیانوس بین المللی، به ویژه مقابله با آب و هوای خشن در اقیانوس هند، Polaris و تمام تجهیزات در قایق گواهینامه می باشند. بدون در نظر گرفتن ساختار بدنه، سفتی و سایش مقاومت، سرعت قایق، و مواد، SSF تیم مهندسی است، با تجربه چاشنی می تواند اطمینان Polaris بهترین در دریا انجام می دهد.

" SSF قایق را گران تر است در مقایسه با دیگران، اما آنها بهترین ها را برای قایق FRP فراهم می کند. ما را انتخاب کنید SSF برای کیفیت خوب. در حال حاضر، Polaris است یک برنامه کامل. ما همچنین گرفتن درخواست از مشتریان ژاپن و فیلیپین که مایل به کار با او. "، آقای ژائو، مدیر گفت Polaris .

قایق کار - Polaris

SSF به عنوان یک پیشگام در طراحی و ساخت workboats از و عروق شناخته شده. workboats آنها به طور خاص طراحی شده برای دستیابی چالش های مختلف به منظور ارائه بهترین. SSF شده است ساخت workboats از جمله بوده است آزمایش های شیلات ، کشتی اقیانوس شناسی ، نشت نفت جلوگیری قایق، گشت قایق کار ، رودخانه قایق کار ، و غیره و قوی کار سفارشی قایق خود را توانایی به آنها اجازه ساخت هر workboats است که می تواند با عملیات سخت برآید.

تماس با ساز تایوان قایق - SSF

این کشتی کار، Polaris ، دارای توانایی بالا در انجام وظایف زیر آب، به ویژه در جستجو برای جعبه سیاه هنگامی که یک فاجعه اتفاق می افتد. آن را با 1.6 میلیون دلار SSS + SBP دو عمیق خودرو، که یک سیستم کلید در دست به طور کامل یکپارچه با حال مجهز شد تله متری دیجیتال بیش از تک دو کابل کواکسیال تا 6،000m، و غیره

با توجه به هزینه های بالا و از راه دور برای اجاره یک کشتی DP، 12000 USD در روز، آن را بیشتر تقویت نیاز به یک قایق کار به در تایوان. ساخته شود Polaris به منظور بالا بردن سطح توسعه نیافته از تحقیقات دریایی و دیگر کارهای مختلف انجام شد در تایوان.

صرف نظر از آن است که آیا انجام تحقیقات منابع انرژی، تحقیقات گونه های دریایی، مطالعات تاریخی، نجات فاجعه اقیانوس ها و یا حفاری دریایی، Polaris ، قایق کار، قادر به تکمیل همه آن وظایف استاندارد بالا بود. تا کنون، Polaris در حال حاضر در مشاهده از راه دور خطوط لوله زیر آب برای بزرگترین شرکت های قدرت و نفت تایوان شرکت کردند.

 • طراحی قایق کار Polaris
 • طراحی قایق کار Polaris
کار قایق Polaris

SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. ( SSF ) ، به کار سازنده قایق، وارد نرم افزار رایانه ای پیشرفته، طراحی سیستم و یکپارچه فناوری ساختمان قایق جدید به منظور افزایش Polaris قابلیت ". این به آنها اجازه اهرم تجربه فنی و عملی جمعی خود را با بهترین روش و مواد در دسترس برای ساخت FRP وزن سبک قایق کار، در همان زمان با قدرت بیشتر.

قایق کار نیز قایق موقعیت پویا، قایق DP، کشتی تحقیقاتی اقیانوس و کشتی DP نامیده می شود.


درباره SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. - 36 'تا 85' فایبر گلاس نوآورانه سازنده قایق


SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. ( SSF ) سازنده قایق تایوان که بیش از 1،000 قایق در بیش از 30 کشور DNV، CR، LR، گواهی نامه BV فروخته شده است. SSF در Qijing، کائوسیونگ، که فقط بیست دقیقه واقع به دور از فرودگاه. SSF دو عظیم 7000 گیاهان متر مربع ، که اجازه می دهد آنها را برای ساخت قایق از 36 'تا 85' . صرف نظر از اینکه آن را قایق های ماهیگیری، قایق های مسافری، قایق کار، قایق بادبانی یا قایق بادبانی سفارشی، SSF حرفه ای مهارت های ساختمان قایق است، استفاده از مواد با کیفیت بالا و طراحی قایق پیچیده می توانید انتظارات خود را.
تماس با ساز تایوان قایق - SSF

قایق کار است که توسط ساخته شده SSF

SSF است ( SHING SHENG FA ) قایق کار

شیلات 80GT قایق محاکمه
شیلات دادگاه قایق

80 GT

بیش
اقیانوس شناسی کار 260GT قایق
اقیانوس شناسی کار قایق

260 GT

بیش
رودخانه کار 19GT قایق
رودخانه کار قایق

19 GT

بیش
قایق گشتی 5GT
گشت قایق

5 GT

بیش
قایق گشتی * 55GT قطع
گشت قایق

55 GT

بیش

* مشخصات هر قایق متفاوت است و بر نیازهای مشتری بر اساس، لطفا برای ما ارسال برای مشاوره بیشتر.

بیشتر درباره SSF - سازنده قایق با 43 سال تجربه

تماس با ساز تایوان قایق - SSF

رده محصولات

ارسال پرسش

تماس با SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. برای ساخت و ساز قایق خود را، طراحی قایق بادبانی، تعمیر قایق، و سفارشی قایق تماس با سازنده قایق.

جو در حال حاضر

آماده E- پشتیبانی

برای کمک زندگی می کنند ... فقط دکمه ی "میز کمک"، متخصصان ما با شما در هوا می شود به زودی.

اشتراک گذاری

مرتبط جستجوی محصولات

English | Español | Türkçe | العربية | Italiano | Română | Русский | Ελληνικά | ไทย | 한국어 | فارسی | Việt | Français | Indonesia | 日本語 | हिन्दी | Deutsch | Português | Polska | Nederlands | Filipino | Close