• Dünyanın ilk fiberglas tekne çalışma - Polaris

  43 Yıllık Workboat Builder

  Özel Tasarım. Özel İsteklerinizi Karşılamak İçin Tek Durak Bir Servis

  Sert operasyonlar için fiberglas çalışma botu

 • İşçi tekne Polaris

  SHING SHENG FA - Gaz ve Petrol Arama, Survey, Boru Hattı Onarım İş Tekne Tedarik

  Tecrübesi 43 yıllık Workboat oluşturucu - SSF

  Sert operasyonlar için fiberglas çalışma botu

makale

Tayvan Tarafından Yapılan İş Botu, ABD Askeri ABD Ordusu'nu Etkileyen Figter Düzlemi Çekerken Etkilemekte

 • İşçi tekne Polaris
 • Tekne çalışma oturma odası Polaris
 • Tekne çalışma oturma odası Polaris
 • Tekne çalışma odası Polaris
 • Tekne çalışma odası Polaris

Birkaç ay önce, Tayvanlı bir Amerikan savaş uçağı Tayvan yakınlarındaki okyanusa düştü ve bu da enkazını çekmek için bir çalışan tekne istedi. Bununla birlikte, deniz uçlarında 1/3 sıkışmış bir savaş uçağından 2.8 tonluk enkaz - okyanus tabanı soğuk, karanlık, kirli bir toprakla kaplı - su altındaki çekme görevi son derece zordu. ABD ordusunun endişe altında, POLARIS onun donanımlı ROV (Uzaktan Kumandalı Araç) Sonuç olarak, vb dinamik pozisyon sistemi, derin çekme halatı sistemi, kullanarak işi yürütmek atandı, POLARIS harika performansı ile ABD deniz temsilcisine etkiledi.

Uzun zamandan beri, Tayvanlı şirketler sualtı görevleri yapmak için yabancı çalışma botları kiralamaya güveniyorlar. Tayvan'da çalışmak için Japonya ya da Filipinler'den tekneler çalıştırmak sadece masraflı değil aynı zamanda çok zaman alıcı, çok pratik değil. " Bay Zhao, sualtı görevlerini ve tekne yapımını koordine etmek için kiralanan bir deniz profesörü diyor. Nedeniyle Tayvan'da artan taleplerine, POLARIS inşa edildi.

Şimdiye kadar, POLARIS NBIA (Ulusal İş Kuluçka Derneği) layık görüldü ve aynı zamanda petrol ve gaz arama, boru hattı bakım, yanardağ püskürmesi çalışmaları ve sualtı çalışmaları içeren diğer projelerle şirketlere hizmet vermektedir.

Eğer çalışma tekne hakkında bilmeniz gerekenler SSF yapı

Kaohsiung, Tayvan - Polaris petrol, gaz ve su şirketleri için zorunludur verileri sağlayarak diğer sualtı araştırma Workboats ve anketler daha iyi performans.

Beş yıl önce, Bay Zhao, Ejderha Prens Hidro-Anket Enterprise Co yöneticisi, temas SSF Tayvanlı şirketler tarafından talep edilen görevleri yerine yeteneğine sahip bir çalışma tekne inşa etmek. Görevleri gaz ve petrol arama, boru hattı anketler, sefil aramaları, tamir ve. Kargo bedeli dahildir Polaris Tayvan çalışmak üzere fatura edildi, daha sonra, yükseltilmiş ve uluslararası iş fatura edildi.

"Onlar ziyarete geldi Tayvanlı firmalara hizmet için inşa workboat oldu, şimdi Filipinler ve Japonya müşterileri için derin deniz araştırması sağlamak için kullanılır oldu. Polaris , onlar gerçekten biz tekne var ekipman etkilendiler." Bay Zhao der.

Polaris ROV muayene, boru hattı ve kablo güzergahı anketleri, yüksek çözünürlüklü sismik veri toplama anketleri yanı sıra çevre araştırmaları da dahil olmak üzere çok rol anket yetenekleri sağlamak dünya çapında operasyonlar için inşa edilmiştir.

Polaris yüksek teknoloji referans istasyonun tam bir paketi ile donatılmıştır; Kongsberg Çok Sinyal Verici; Sualtı Akustik Konumlandırma Sistemi; Dijital Yan Tarama Sonar; Alt Alt Profil; Ve diğer anket ekipmanlarının, ROV'ın yanı sıra kapsamlı güverte ekipmanları paketi. Yer Değiştirmesi 304.90 Ton ve Dayanıklılık 20 Gün.

Yan Tarama / Alt Alt Profiler sistemi
Side Scan / Sub-Bottom Profiler sistemi, deniz tabanı altındaki tortu veya kaya katmanlarını tanımlamak ve karakterize etmek için kullanılır. (Manyetik Anket)
Uzaktan çalıştırılan araç
SSF Uzaktan Kumandalı Araç ile donatılmış 'un eserleri, tekne (ROV)
Çalışan tekne ekipmanları
Çok amaçlı anket ve ROV çalışma desteği DP gemilerinin ekipmanı

Bu sürdü SSF normalde sadece bitirmek için zaman yarısını alacağını olarak iş tekne inşa etmek için bir yıl boyunca. Niye ya? İyi bir iş botu, deniz altında deniz araştırmaları yaparken verilerin doğruluğunu güçlendirmek için büyük bir istikrar gerektirir. İş botu inşa edildiğinde, her ekipmanın kurulmasından sonra veri doğruluğunu kontrol etmek için sayısız ayarlama yapılmıştır; Teknenin hareket etmesinde ekipmanın sağlamlığını sağlamak; Kurulumun dengesiz bir gövdeye neden olmamasını sağlamak için.

" Polaris tekne donanımına yirmi adet vardır, onlar sabit bir kez herhangi bir ayarlama yapmak çok zordur. Herhangi bir değişiklik, veri toplama ve teknenin dengeleme güçlü etkileri neden olabilir. Tayvan'da, biz bu lider tekne üreticisi vardır sanayi, müşterilerin yüksek standartları karşılama yeteneğine sahiptirler. ", Bay Guo, yöneticisi söyledi SSF .

Polaris geri getirdi SSF her yıl kontrol üstü için. Görevlerin artması nedeniyle, oda ve ekipmanlar yenilenmekte ve daha yüksek standartlara yükseltilmektedir. Bay Guo diyor.

Tekne çalışma oturma odası Polaris

Bu BV ise, DNV onayladı. Uluslararası Oceans çalışma hakkını elde etmek için, özellikle Hint Okyanusu, sert hava ile başa çıkma Polaris sertifikalı tekne ve tüm ekipman. Ne olursa olsun tekne, sertlik ve aşınma direnci, tekne hızı ve malzeme, yapısı SSF temin ederim görmüş deneyime sahip 'ın mühendislik ekibi, Polaris denizde en iyi performansı.

" SSF 'nin tekne diğerlerine göre daha pahalı, ama onlar FRP tekneler için iyi sağlamak. Biz seçim SSF iyi kalite için. Şu anda, Polaris tam bir program vardır. Biz de onunla çalışmak isteyen Japonya ve Filipinler müşterilerden gelen talepleri alıyoruz. "Bay Zhao, yöneticisi söyledi Polaris .

Tekneyi çalışma - Polaris

SSF tasarımı ve imalat workboats ve damarlarda bir öncü olarak kabul edilir. Onların workboats iyi sunmak amacıyla çeşitli zorlukları başarmak için özel olarak tasarlanmıştır. SSF dahil Workboats inşa olmuştur balıkçılık denemeleri , oşinografik araştırma gemisi , petrol sızıntısı tekneler, engellemek devriye çalışma tekneler , nehir çalışan tekneler , vb Ve onların güçlü çalışma tekne özel Kabil operasyonlarla başa çıkabilecek herhangi bir iş botu kurmalarına izin verildi.

Tayvan Tekne Builder ulaşın - SSF

Çalışma gemi, Polaris , özellikle bir felaket olduğunda. Bir ile tam entegre bir anahtar teslim sistemi vardı 1.6 milyon dolar SSS + SBP derin yedekte araç ile donatılmış kara kutu ararken, sualtı görevlerini yerine getirmekte yüksek yeteneği vardır 6000 metreye kadar tek koaksiyel çekme kablosu üzerinden dijital telemetri

Nedeniyle yüksek maliyet ve 12.000 USD günde DP gemi kiralama için uzun mesafeye, daha da Tayvan. Inşa edilecek bir çalışma tekne ihtiyacını takviye Polaris deniz araştırmaları ve diğer çeşitli görevleri gelişmemiş düzeyini yükseltmek amaçlanmıştır Tayvan'da.

Ne olursa olsun bu enerji kaynakları araştırması, deniz türleri araştırma, tarihsel çalışmalar, okyanus afet kurtarır ya da deniz sondaj iletken olup olmadığına bakılmaksızın, Polaris , çalışma tekne, tüm bu yüksek standart görevleri tamamlama yeteneğine sahip oldu. Şimdiye kadar, Polaris zaten Tayvan'ın en büyük güç ve petrol şirketleri için sualtı boru hatları uzaktan gözlem katıldı.

 • çalışma tekne tasarımı Polaris
 • çalışma tekne tasarımı Polaris
İşçi tekne Polaris

SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. ( SSF ) , çalışma tekne üreticisi, ithal gelişmiş bilgisayar yazılım, tasarım sistemi ve entegre yeni tekne bina teknolojisi geliştirmek için Polaris 'yeteneği. Kolektif teknik ve pratik tecrübelerinden hafif FRP çalışma botları kurmak için mevcut en iyi yöntem ve materyalleri kullanmalarını ve aynı zamanda daha fazla güç sağlamalarını sağladı.

Çalışma botuna dinamik konumlandırma teknesi, DP tekne, okyanus araştırma gemisi ve DP gemisi denir.


Hakkında SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. - 36 yenilikçi fiberglas tekne üreticisi '85 kadar'


SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. ( SSF ) 30 ülkede DNV, CR, LR, BV sertifikalar 1.000 'den fazla tekne satılıyor bir Tayvan tekne kurucusudur. SSF sadece yirmi dakika Qijing, Kaohsiung yer almaktadır away from the airport. SSF iki büyük vardır 7.000 metrekarelik tesisleri onları inşa etmek için izin, '85' 36'dan tekneler . Ne olursa olsun bu balıkçı tekneleri, yolcu tekneleri, çalışma tekneleri, yatlar ya da özel yatlar, bu olsun SSF 'nin profesyonel tekne bina becerileri, yüksek kalitede malzeme ve sofistike tekne tasarımı kullanımını beklentilerinizi aşabilir.
Tayvan Tekne Builder ulaşın - SSF

tarafından yapılan çalışma tekne SSF

SSF 'nin ( SHING SHENG FA ) çalışan tekneler

Balıkçılık deneme botu 80GT
Balıkçılık Deneme Tekne

80 GT

Daha
Oşinografik çalışan tekne 260GT
Oşinografik Çalışma Botu

260 GT

Daha
Nehir çalışma botu 19GT
Nehir çalışma botu

19 GT

Daha
Devriye botu 5GT
devriye botu

5 GT

Daha
Devriye botu * Durdurulan 55GT
devriye botu

55 GT

Daha

* Her teknenin şartname müşteri ihtiyaçlarına göre değişir, lütfen bize bir soruşturma gönderin ileri danışma için.

Hakkında Daha Fazla SSF - tecrübesi 43 yıllık bir tekne üreticisi

Tayvan Tekne Builder ulaşın - SSF

Bir soruşturma gönderin

İletişim SHING SHENG FA BOAT BUILDING CO., LTD. Tekne yapımı, yat tasarımı, tekne tamir ve tekne özel bir tekne oluşturucu başvurun.

şimdi araştır

Hazır e-Destek

Canlı YARDIM için ... Sadece "Canlı Yardım Masası" na tıkla, uzmanlarımız kısa süre içinde yanınızda olacak.

Pay

İlgili ürünlerde ara

English | Español | Türkçe | العربية | Italiano | Română | Русский | Ελληνικά | ไทย | 한국어 | فارسی | Việt | Français | Indonesia | 日本語 | हिन्दी | Deutsch | Português | Polska | Nederlands | Filipino | Close